Foto
Video
Pobyt v přírodě a lov

Všeobecné podmínky

Fotografie: Kapser M de Thurah

Ceny

Uvedené ceny jsou konečné. Vyhrazujeme si právo okamžitě změnit cenu v rámci okolností, na které nemáme dosah, například změnu ceny ze strany dodavatele, změny kurzu a podobně.

 

Platební podmínky

Po schválení žádosti zákazníka se nastavuje doba splatnosti. Na faktury, které byly uhrazené až po datu splatnosti, může být naúčtován úrok z prodlení uvedený na faktuře.

 

Dodání a přeprava

Objednávky s hodnotou nad 10.000,- Kč bez DPH budou dodány námi vybranou přepravní společností bez účtování dopravného. Při expresních dodávkách budeme účtovat náklady na dopravu podle aktuální ceny za dodání. To se vztahuje i na zboží, které je mimořádně objemné nebo těžké.

 

Vrácení, reklamace a výměna zboží

Pro vrácení zboží zpět společnosti Focus Nordic je nutné splnit následující podmínky:

 

Poškození během přepravy

V případě poškození během přepravy:

  • Škodu ihned oznamte řidiči, který doručuje balík, a dohlédněte na její správné zdokumentování. Je důležité učinit tento krok ještě před podepsáním dokladu o přijetí.
  • Poškozenou dodávku fotograficky zdokumentujte.
  • Reklamaci zašlete na info@focusnordic.cz. Přiložte popis škody, číslo dodávky, číslo faktury a přiložte veškerou dokumentaci.
  • Obalový materiál z důvodu dalšího šetření škod uschovejte.

 

Ostatní informace

Společnost Focus Nordic si vyhrazuje právo na změnu všech informací, například u tiskových chyb, změn cen, nabídek produktů, vyprodání zásob nebo výprodeje, a to bez předchozího upozornění zákazníka.

Focus Nordic AB, odštěpný závod Zelený pruh 95/97 YIT OFFICE Centrum 140 00 Praha 4 Česká republika IC: 07395019

Najít na Google Maps

Odebírat novinky

Získejte nejnovější informace o produktech, inspiraci a speciální nabídky.