Foto
Video & drony

YoloLiv

YoloLiv je technologická firma, která stojí za vysoce inovativním Yoloboxem. Yolobox je studiový monitor pro live stream s interním softwarovým řešením pro zjednodušení činností v rámci live streamu. S Yoloboxem přenesete váš live stream na zcela jinou úroveň, protože se vám otevřou možnosti streamování, o jakých se vám ani nesnilo.

YoloLiv :
1

Třídit podle:

Zobrazit jako

Yolobox vám umožní zahájit živé vysílání s bezprecedentní škálou možností a efektivitou. Díky funkci „Vše v jednom“ Yolobox funguje jako kodér, přepínač, monitor a nahrávací zařízení najednou. Yolobox umí získat média z různých zařízení, jako je DSLR fotoaparát, dron, DV kamera, GoPro, chytrý telefon a mnoho dalších.

Můžete streamovat své mediální soubory v rozlišení od 720 do 1080p. Yolobox umí streamovat až na tři různé kanály najednou, jako je YouTube, Facebook LIVE, TwitchTV a mnoho dalších.

O společnosti YoloLiv

Společnost YoloLiv byla založena v roce 2015 v Číně. Od samého začátku se věnují designu a vývoji hardwaru i softwaru za účelem zdokonalení řešení v oblasti live streamu.

Zvolte si region