Logotype for Focus NordicLogotype for Focus Nordic

Obchodní podmínky

Ceny

Uvedené ceny jsou čisté (NET) ceny. Vyhrazujeme si právo na okamžité změny cen způsobené okolnostmi mimo naši kontrolu. Například změny cen našich dodavatelů, změny směnných kurzů apod.

Platební podmínky Po schválení našim finančním oddělením bude zákazníkům nabídnuta splatnost a kreditní limit. Při platbách po termínu splatnosti budeme účtovat úroky ve výši uvedené na faktuře.

Přeprava a dodání Při objednávkách nad 10.000 Kč je doprava naší standardní přepravou zdarma. U objednávek pod 10.000 Kč bude účtován poplatek za dopravu 260 Kč. Ceny u expresních nebo sobotních dodávek budou účtovány dle skutečných nákladů. To platí také pro dodávky zboží, které je obzvláště objemné nebo těžké. Všechny dodávky dodatečně vyřizovaných objednávek (backorderů) jsou doručovány zdarma.

Reklamace a vrácení zboží Vrácené zboží bude přijato pouze v případě, že vrácení bylo dopředu domluveno se zaměstnancem Focus Nordic AB (schválená žádost o vratku). V těchto případech musí kupující zásílku viditelně označit číslem, které dostal od prodávajícího. Při nesplnění této podmínky zboží nebude přijato a bude vráceno odesílateli. Zásilky doručené bez úhrady poštovného budou vráceny odesílateli. Pro hladký průběh reklamací nesprávných a nekompletních dodávek musí být podány do osmi dnů a musí být doprovázeny kopií faktury a námi poskytnutým číslem vratky.

Záruka výměny Záruka výměny je aplikovatelná u zboží s hodnotou do 500 Kč. Podmínkou pro vyřízení výměny je inspekce zboží při přijetí a potvrzení existence závady. Zboží na výměnu anebo dobropis k nám může být zasíláno například na měsíční bázi a spolu se zbožím je potřebné zaslat i důkaz o nákupu a popis závady. Zboží musí být v originálním balení. Pokud zákazník originální balení již nemá, poskytněte zákazníkovi náhradní zboží také bez balení a balení z nového produktu pro správné zabalení vráceného produktu.

Poškození Všechna poškození musí být hlášena přímo přepravci. Je nutné odložit obal poškozeného zboží pro případné pozdější prozkoumání poškození.

Chyby / změny cen / výprodeje Vyhrazujeme se vůči možným chybám v tisku / změnám cen / výprodejům, které se můžou objevit navzdory našemu kontinualnímu snažení o aktuálnost našich stránek.

Zpětný odběr elektrozařízení a baterií